برای خروج از جستجو ESC را فشار دهید

آریانا سعید

9 آهنگ 18 ویدیو

آریانا در ۱۴ ژوئن سال ۱۹۸۵ در شهر کابل متولد شد. مادر او تاجیک و پدرش پشتون است. وی در کودکی افغانستان را ترک کرد. آریانا و خانواده‌اش ابتدا به پاکستان و بعد از آن به سوئیس مهاجرت کردند، آریانا در حال حاضر به همراه خانواده اش در شهر لندن اقامت گزیده. علاقهٔ وی به موسیقی از همان کودکی شروع شد. آریانا در دوران تحصیل در زوریخ سوئیس عضو گروه سرود بود. بعد از فارغ‌التحصیل شدن از رشتهٔ مدیریت تجارت، وی تصمیم گرفت که به عنوان یک هنرمند در عرصهٔ موسیقی فعالیت خود را آغاز کند.

علی‌رغم اینکه، آریانا در روزهای آغازین کار خویش با چالش‌های زیادی روبه رو شد، اما بالاخره استعداد او با گرفتن جوایز زیادی، در بین مردم مطرح شد و اکنون او یکی از سرشناس‌ترین هنرمندان افغان است. گرفتن جوایزی چون: بهترین خوانندهٔ زن جوان، بهترین خواننده زن، بهترین اجرا کنندهٔ زنده و بهترین ویدیوی سال از جمله دست‌آوردهای هنری آریانا سعید است.

آریانا سعید یکی از محبوب ترین خوانندگان زن در افغانستان است، که طرفداران زیادی دارد. آهنگ های او در بین مردم کشورش محبوب است.

آریانا سعید در سال ۲۰۱۶ از جمله ده شخص تأثیرگذار در جامعه افغانستان انتخاب شد. در مجموع ویدیو کلیپ‌های آریانا در یوتیوب توجه بیش از ۹ میلیون تماشاگر را به خود جلب کرده‌است. اکثر شعرها و آهنگ‌های ترانه‌هایی که می‌خواند، از ساخته‌های خود او است.

MP4s

با من برقص
زخم زبان
همت کن
لعنت
سوخته لاله زار
آهسته برو
مدتی شد که ترا
چی دیدی
تو بهترین یار
ساعت برند
پیروزی
کَمَک کَمَک
یار بامیانی
جگرم
بی آغوش تو
بچه کابل
انار
حیرانم

کاربر عزیز!

Email: sales@rahanet.af
Phone: 0790723100
Website: www.rahanet.af